Oblasti controllingu

Sháníte profesionální služby v oblasti controllingu, díky kterým získáte nezbytné informace pro řízení podniku? U nás jste na správném místě. Zjistěte, v jakých oblastech controllingu působíme.

Potřebujete pomoct s controllingem podniku, ale nechcete zaměstnávat dalšího člověka? Nabízíme vám outsourcing controllingu, díky kterému dojde k úsporám, snížení rizika a dosáhnete i větší ziskovosti. Máme mnohaleté zkušenosti s plánováním, realizací, kontrolou i optimalizací klíčových firemních procesů, díky kterým jsme schopni poskytovat profesionální služby v následujících oblastech:

Funkce a nástroje controllingu

Pokud nevíte, co to controlling je, rádi vám tento cizí pojem představíme. Ačkoli se mnozí domnívají, že controlling souvisí primárně s kontrolováním, není tomu tak. Hlavní funkcí controllingu je příprava informací, na základě kterých bude moci vedení vašeho podniku efektivněji řídit společnost a rozhodovat o jejím směřování. 

Relevantní informace jsou získávány pomocí různých nástrojů controllingu, které se liší v závislosti na konkrétní controllingové oblasti. Může se jednat například o proces plánování, finanční plán podniku, strategickou analýzu podniku, SWOT analýzu, nastavení a reporting KPI (klíčových ukazatelů výkonnosti) nebo investiční rozhodování a řízení projektů.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu