Oblasti controllingu

Sháníte profesionální služby v oblasti controllingu, díky kterým získáte nezbytné informace pro řízení podniku? U nás jste na správném místě. Zjistěte, v jakých oblastech controllingu působíme.

Potřebujete pomoct s controllingem podniku, ale nechcete zaměstnávat dalšího člověka? Nabízíme vám outsourcing controllingu, díky kterému dojde k úsporám, snížení rizika a dosáhnete i větší ziskovosti. Máme mnohaleté zkušenosti s plánováním, realizací, kontrolou i optimalizací klíčových firemních procesů, díky kterým jsme schopni poskytovat profesionální služby v následujících oblastech:

Funkce a nástroje controllingu

Pokud nevíte, co to controlling je, rádi vám tento cizí pojem představíme. Ačkoli se mnozí domnívají, že controlling souvisí primárně s kontrolováním, není tomu tak. Hlavní funkcí controllingu je příprava informací, na základě kterých bude moci vedení vašeho podniku efektivněji řídit společnost a rozhodovat o jejím směřování. 

Relevantní informace jsou získávány pomocí různých nástrojů controllingu, které se liší v závislosti na konkrétní controllingové oblasti. Může se jednat například o proces plánování, finanční plán podniku, strategickou analýzu podniku, SWOT analýzu, nastavení a reporting KPI (klíčových ukazatelů výkonnosti) nebo investiční rozhodování a řízení projektů.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu