Externí finanční řízení a controlling

Potřebujete pomoci s finančním managementem a controllingem podniku? Nabízíme vám outsourcing financí a controllingu i interim finanční management, díky kterému překleneme krizové období ve vaší firmě.

Sháníte někoho, kdo vám pomůže s finančním managementem a controllingem podniku? 

Pokud nechcete zaměstnávat dalšího člověka, který se postará o finanční stránku firmy, nabízíme vám outsourcing financí a controllingu. Jedná se o externí dlouhodobou spolupráci, při které se postaráme o veškeré finanční řízení podniku a vy se tak budete moc naplno věnovat hlavní činnosti vaší firmy. Outsourcing a finanční řízení není jen pro velké firmy. Tyto služby jsou velice vhodné i pro střední a malé společnosti.

Máte-li už svého interního finančního manažera a chcete ho dovzdělat, nabízíme vám workshopy a semináře, jejichž prostřednictvím můžeme předávat naše znalosti a zkušenosti.

Druhou naší doménou je interim finanční management. Pokud vás ve firmě čeká nějaká nestandardní situace, interim management je přesně to, co potřebujete. Zjednodušeně se dá říct, že vám na přechodnou dobu nahradíme finančního ředitele a pomůžeme vám překlenout krizové období.

S čím můžeme pomoci v rámci finančního managementu 

V rámci finančního řízení zpracováváme manažerské účetnictví. Vytváříme výkazy a výsledovku, sestavujeme cash flow a provádíme monitoring pohledávek. Také tvoříme rozpočty, pravidelně provádíme závěrky a vyhodnocujeme měsíce či jiná období. Zároveň nabízíme poradenství a podporu, například při jednání s bankami nebo v krizových situacích.

Naší pracovníci jsou dostatečně vzdělaní, proškolení a mají takové zkušenosti a technické dovednosti, že jsme schopni vám garantovat, že vás externí zpracování vyjde levněji než zpracování interní. Zároveň si můžete být jistí, že fakturujeme pouze skutečně odvedenou práci. Nikdy tak nebudete platit za pauzy na kávu, dovolené či náhrady za nemoc.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu