Tematické semináře a kurzy

Semináře a kurzy jsou zaměřené na dovednosti, které by měl ovládat každý analytik. Jejich prostřednictvím vám můžeme ukázat efektivní použití excelu nebo jak na ekonomickou analýzu podniku a mnoho dalšího.

Přáli byste si semináře přímo na míru? Nabízíme vám odborná školení, ve kterých probereme klíčové dovednosti každého analytika. Ukážeme vám, jak efektivně používat excel, jak se provádí ekonomická analýza podniku nebo jak na nastavení a reporting KPI. Finančním manažerům nabízíme kurz manažerského účetnictví. A je toho mnohem víc. Pokud vás zajímají všechny oblasti, s kterými vám dokážeme poradit, nahlédněte do sekce S čím vám pomůžeme.

Veškeré semináře vám budou k dispozici i v online podobě a budete je tak moct zhlédnout i z vaší kanceláře nebo pohodlí domova.

S finančním managementem, controllingem i prací v excelu máme mnohaleté zkušenosti. Můžeme vám proto připravit kurzy přesně podle vašich požadavků.

Potřebujete zlepšit své analytické dovednosti?

Nabízíme kurz excelu, kurz základů finančního řízení a mnoho dalšího. Připravíme pro vás i seminář na míru. Máte-li zájem, volejte, nebo pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu