Nastavení procesů ve firmě

Nabízíme pomoc s nastavením veškerých procesů ve vaší firmě. Můžeme provést interní audit, postarat se o řízení pohledávek a správu cestovních náhrad nebo vám pomoci s celým procesem plánování.

Středním a malým firmám, včetně startupů nabízíme pomoc s procesem plánování nebo s investičním rozhodováním a řízením projektů, díky kterým dosáhnete strategických cílů a konkurenceschopnosti ve vašem oboru.

Pomůžeme vám také s řízením pohledávek, jenž zajistí zdravou finanční situaci podniku a dobré vztahy se zákazníky a klienty. Postarat se můžeme i o správu cestovních náhrad, inventarizaci, správu majetku nebo vozového parku a o schvalovací směrnice vaší firmy.

Provedeme také interní audit, jehož prostřednictvím zoptimalizujeme procesy a nastavíme interní systém kontrol vašeho podniku, abyste mohli úspěšně dosáhnout firemních cílů.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu