Nastavení procesů ve firmě

Nabízíme pomoc s nastavením veškerých procesů ve vaší firmě. Můžeme provést interní audit, postarat se o řízení pohledávek a správu cestovních náhrad nebo vám pomoci s celým procesem plánování.

Středním a malým firmám, včetně startupů nabízíme pomoc s procesem plánování nebo s investičním rozhodováním a řízením projektů, díky kterým dosáhnete strategických cílů a konkurenceschopnosti ve vašem oboru.

Pomůžeme vám také s řízením pohledávek, jenž zajistí zdravou finanční situaci podniku a dobré vztahy se zákazníky a klienty. Postarat se můžeme i o správu cestovních náhrad, inventarizaci, správu majetku nebo vozového parku a o schvalovací směrnice vaší firmy.

Provedeme také interní audit, jehož prostřednictvím zoptimalizujeme procesy a nastavíme interní systém kontrol vašeho podniku, abyste mohli úspěšně dosáhnout firemních cílů.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu