Finanční a controllingové rozvojové projekty

Nabízíme vám pomoc se všemi procesy, díky kterým bude váš podnik dobře fungovat. Pomůžeme vám se zavedením controllingu, sestavením vhodné organizační struktury, plánováním a stanovením cílů a jejich měřením.

Předpokladem dobrého fungování podniku je nastavení kvalitního procesního prostředí, volba vhodné organizační struktury, plánování a stanovení cílů a jejich efektivní měření. Proto vám nabízíme naše finanční a controllingové rozvojové projekty. Můžeme vám pomoci se zavedením controllingu strategického, ale i s investičním controllingem a projektovým controllingem. Cílem controllingu je podpora rozhodování, plánování podniku a posílení řízení firmy.

Pomůžeme vám i se samotným plánováním podniku, které je bezesporu nejdůležitější součástí controllingu.

Dále vám také pomůžeme s rozvojem podnikání, organizací a s dalšími procesy. Například zpracujeme rozpočet na příští rok nebo optimalizujeme proces, kterým se řídí služební cesty, platby a schvalování. Navíc můžeme pomoct i s inventurou nebo participativním rozpočtem.

V rámci projektu Implementace procesů vám nabízíme pomocnou ruku s modelováním cash flow, s natavením manažerské výsledovky, ale můžeme vám pomoct i s optimalizací procesů, kterými se řídí služební cesty, platby a schvalování. Přínosem vám budou ušetřené peníze a zvýšení zisku.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu