Implementace procesů

V rámci našich rozvojových projektů vám můžeme pomoci s implementací procesů, které jsou nedílnou součástí finančního managementu. Patří mezi ně cash flow, manažerská výsledovka, zavedení controllingu a mnoho dalších.

Srdcem řízení je mnoho procesů, se kterými si mnoho firem nedokáže poradit, trápí se s nimi a mívá v nich zmatek. Mezi takové procesy patří například cesťáky, sledování zakázek a pohledávek nebo předávání faktur, vymáhání pohledávek, zastřešení majetkových procesů a inventur. Dále také nakládání s majetkem společnosti, reporting KPI a s ním provázaná strategie, spolehlivý model cash flow nebo nastavení manažerské výsledovky i celkové zavedení controllingu.

Implementace procesů a optimalizace povede k finančním úsporám podniku. Se všemi těmito procesy vám můžeme pomoci a usnadníme vám tak práci a ušetříme mnoho času i financí.

Nevíte si rady s cesťáky, analýzou cash flow a dalšími procesy?

Pomůžeme vám s jejich začleněním do běžného chodu společnosti. Ušetříme vám tak čas i finance. Pro nezávaznou konzultaci volejte, nebo pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu