Implementace procesů

V rámci našich rozvojových projektů vám můžeme pomoci s implementací procesů, které jsou nedílnou součástí finančního managementu. Patří mezi ně cash flow, manažerská výsledovka, zavedení controllingu a mnoho dalších.

Srdcem řízení je mnoho procesů, se kterými si mnoho firem nedokáže poradit, trápí se s nimi a mívá v nich zmatek. Mezi takové procesy patří například cesťáky, sledování zakázek a pohledávek nebo předávání faktur, vymáhání pohledávek, zastřešení majetkových procesů a inventur. Dále také nakládání s majetkem společnosti, reporting KPI a s ním provázaná strategie, spolehlivý model cash flow nebo nastavení manažerské výsledovky i celkové zavedení controllingu.

Implementace procesů a optimalizace povede k finančním úsporám podniku. Se všemi těmito procesy vám můžeme pomoci a usnadníme vám tak práci a ušetříme mnoho času i financí.

Nevíte si rady s cesťáky, analýzou cash flow a dalšími procesy?

Pomůžeme vám s jejich začleněním do běžného chodu společnosti. Ušetříme vám tak čas i finance. Pro nezávaznou konzultaci volejte, nebo pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu