Výkazy

Nabízíme zpracování manažerských výkazů. Zpracujeme rozvahu, cash flow i výkaz zisků a ztrát za účelem posouzení finančního zdraví vašeho podniku.

Potřebujete pomoci s manažerskými výkazy? Vypracujeme vám rozvahu, výkaz cash flow neboli výkaz peněžních toků, díky kterému budete mít přehled o veškerých svých peněžních příjmech a výdajích a postarat se můžeme i o výkaz zisků a ztrát známý také jako výsledovka.

Všechny tyto účetní výkazy, slouží k posouzení finančního zdraví a výkonnosti společnosti. Poskytují ucelený obraz o finanční situaci jak samotným firmám, tak investorům, věřitelům, bankám a dalším zúčastněným stranám.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu