Firemní plánování

Nabízíme pomoc se sestavením finančního plánu podniku a akčního plánu, který vám pomůže dosáhnout stanovených cílů. Pomoct můžeme i s krizovým plánem při finanční tísni.

Chcete-li dosáhnout úspěchu ve svém podnikání, je nezbytné tvořit kvalitní plány. K tomu potřebujete sestavit nejen finanční plán podniku, ale také akční plán, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Nezapomínejte ani na krizový plán, který pomáhá minimalizovat dopady finančních potíží na váš podnik v obtížných časech.

Rádi vám poskytnete naše znalosti a zkušenosti s firemním plánováním a společně se postaráme o to, aby váš podnik rostl a dosahoval úspěchů i v dlouhodobém horizontu.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu