Účetnictví

Nabízíme pomoc s finančním účetnictvím i manažerským účetnictvím včetně vnitropodnikového a nákladového účetnictví, abyste mohli dosahovat svých cílů a růstu společnosti.

Účetnictví se dělí na dva hlavní druhy – finanční účetnictví, které se zaměřuje na zveřejňování finančních informací pro externí zúčastněné strany jako jsou investoři, akcionáři a vládní orgány, a manažerské účetnictví, jenž naopak slouží interně v rámci společnosti jako podpora rozhodování a plánování.

Manažerské účetnictví pod sebou sdružuje ještě vnitropodnikové účetnictví a nákladové účetnictví, které lze dále rozdělit na účetnictví provozních nákladů (OPEX) a účetnictví kapitálových výdajů (CAPEX), které bývají zaměňovány s kapitálovými náklady.

Se všemi těmito druhy účetnictví vám rádi pomůžeme, abyste měli kontrolu nad finančními prostředky, mohli dosahovat svých cílů a vaše společnost mohla i nadále růst a rozvíjet se.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu