Účetnictví

Nabízíme pomoc s finančním účetnictvím i manažerským účetnictvím včetně vnitropodnikového a nákladového účetnictví, abyste mohli dosahovat svých cílů a růstu společnosti.

Účetnictví se dělí na dva hlavní druhy – finanční účetnictví, které se zaměřuje na zveřejňování finančních informací pro externí zúčastněné strany jako jsou investoři, akcionáři a vládní orgány, a manažerské účetnictví, jenž naopak slouží interně v rámci společnosti jako podpora rozhodování a plánování.

Manažerské účetnictví pod sebou sdružuje ještě vnitropodnikové účetnictví a nákladové účetnictví, které lze dále rozdělit na účetnictví provozních nákladů (OPEX) a účetnictví kapitálových výdajů (CAPEX), které bývají zaměňovány s kapitálovými náklady.

Se všemi těmito druhy účetnictví vám rádi pomůžeme, abyste měli kontrolu nad finančními prostředky, mohli dosahovat svých cílů a vaše společnost mohla i nadále růst a rozvíjet se.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu