Pojďme spolupracovat

Při spolupráci s námi zastáváme přístup win-win. Co to podle nás znamená? Do podepsání smlouvy nebo objednání našich služeb jsou konzultace s námi zdarma. Věříme, že pro dlouhodobou spolupráci je to tak nejlepší způsob, jak se poznat ještě než nás pustíte pod pokličku.

Jak spolupráce probíhá?

Napíšete nebo zavoláte

Kontaktujte nás. Ideální bude, když vyplníte tady na stránce jednoduchý formulář. Můžete ale samozřejmě zavolat na +420 725 573 1­75 a nebo napsat klasický e-mail na info@conso.cz.

Úvodní hodinová schůzka

Důležitý začátek pro obě strany. My pochopíme situaci, ve které se nacházíte a jaké problémy řešíte. Vy získáte představu, jakým způsobem pracujeme a jak případně s problémy pomůžeme.

Screening a úvodní analýza

Vhodně navržené řešení vyžaduje data. Data a informace budeme sbírat a zároveň konzultovat s vámi. Naše řešení je vždy na míru. Klademe důraz na důvěrnost informací a automaticky podepisujeme mlčenlivost.

Návrh a řešení prezentace plánu

Na základě zjištění screeningu navrhujeme vhodná řešení. Jako bonus získáte i zpětnou vazbu o neefektivitách či rizicích. Rádi přidáme doporučení jak problémy řešit. Řešení zasazujeme do kontextu firmy, její strategie, cílů a kultury.

Parametry spolupráce

Posbírali jsme data a navrhli adekvátní řešení. Společně dohodneme konkrétní parametry spolupráce. Vyjasníme si časovou náročnost projektu, konkrétní složení členů realizačního týmu, jejich pravomoce a cenu projektu.

Začátek spolupráce

A teď nás čeká už jen společná práce. Až do této chvíle nic neplatíte. Jakmile si plácneme, začínáme dle harmonogramu. Připravíme veškerou potřebnou dokumentaci, podepíšeme ji a jdeme na to.