Finanční koučink a vzdělávání

Součástí finančního řízení je i rozvoj finančních znalostí a technických dovedností. Nabízíme vám proto mentoring, kurzy a semináře, jednorázové konzultace a další formy vzdělávání, jejichž prostřednictvím vám předáme naše vědomosti a dovednosti, které jsme získali mnohaletou praxí v oboru finančního managementu.

V rámci našeho třetího pilíře finančního řízení nabízíme rozvoj finančních znalostí a kompetencí, ale i rozvoj technických dovedností. Veškeré vzdělávání uzpůsobíme přesně vašim potřebám, abychom vám předali všechny nezbytné nástroje k úspěchu. Manažery například naučíme, jak číst výsledovku (výkaz zisků a ztrát) a zaměstnancům zase poradíme s efektivním využíváním excelu.

Nabízíme finanční vzdělávání formou konzultace, mentoringu, semináře a workshopu

Pokud máte pocit, že nepotřebujete dlouhodobou spolupráci, ale jen pár rad, nabízíme vám jednorázovou konzultaci, při níž můžeme probrat vaši organizační strukturu, poradit vám ohledně zavedení controllingu nebo vám pomoct s nastartováním nového projektu.

Potřebujete-li mentoring pro nového finančního manažera, ale nevíte jak na to, nechte to na nás. Rádi vám pomůžeme také mentorovat vašeho nového junior controllera a společně nadefinujeme jeho náplň práce.

Dále nabízíme odborné semináře a kurzy směřované na klíčové dovednosti jakéhokoli analytika. Specializujeme se převážně na práci s excelem nebo na základy ekonomiky podniku. Veškeré semináře jsou k dispozici i online.

V rámci vzdělávání pořádáme také online workshopy, jejichž cílem je vás seznámit s provázaností finančních výsledků s jejich oblastí působení a strategií firmy. Workshopy probíhají online a připravíme je vám přesně na míru na základě úvodního screeningu.

Naším cílem je předat vám vědomosti, zkušenosti a osvědčené postupy v oblasti  finančního managementu, abyste úspěšně začlenili finanční dopady do každého svého rozhodnutí.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu