Systematický mentoring a koučink

V rámci systematického mentoringu proškolíme vašeho controllera, finančního manažera či ředitele. Poskytneme mu vedení i podporu. Nabízíme také koučink, při kterém vás budeme motivovat, abyste úspěšně dosáhli vašich cílů.

Chcete někoho nového, schopného a dynamického, ale nevíte, jak ho zaškolit? Přenechte jeho mentoring na nás.

Poskytneme mu metodické vedení, podporu a provedeme systematický výcvik junior finančního controllera, ale i finančního manažera nebo ředitele, a to přímo ve vaší firmě. Můžeme být také podporou pro čerstvě povýšeného controllera na místo finančního manažera. Zároveň jsme schopni nadefinovat jeho náplň práce, pokud se tak ještě nestalo.

Jak vypadá náš mentoring program

V rámci systematického mentoringu bude mentor docházet přímo za vámi do firmy, a to na pravidelné bázi podle domluvy – obvykle 1x za čtrnáct dní, případně 1x za měsíc. Zreviduje výsledky a vyhodnotí, co se podařilo a co nikoli. Předá vám rady, co dělat dál, zodpoví veškeré vaše dotazy a podá pomocnou ruku.

Zásadní podmínkou pro účast v mentoring programu je zpřístupnění informací o vašem podnikání mentorovi. Zároveň je potřeba mu umožnit seznámení se s vaším strategickým cílem.

Osobní koučink

Nabízíme také osobní koučink, jehož prostřednictvím vám pomůžeme dosáhnout vašich cílů. Při pravidelných sezeních vás budeme podporovat, vyzývat a motivovat. Pomůžeme vám definovat cíle, identifikovat překážky nebo vypracovat akční plány.

Bereme si za cíl předat vám naše vědomosti a zkušenosti z oblasti finančního managementu a controllingu, abyste zdárně implementovali finanční dopady do každého svého rozhodnutí. Poskytnout vám můžeme i tematické semináře a kurzy, kterých se můžete zúčastnit prezenčně nebo online. Jedná se o odborná školení, na kterých probereme klíčové dovednosti, které by měl znát každý analytik.

Sháníte mentora či kouče pro vaše vrcholové manažery?

S mentoringem i koučinkem máme mnoho zkušeností. Proto vám nabízíme naše služby. Máte-li zájem, volejte, nebo pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu