Pro koho pracujeme a jaké jsou výsledky?

Kdo je naším typickým klientem? Co o nás říkají? S čím klientům typicky pomáháme a jak to dopadlo? Podívejte se podrobněji na to, jaké výsledky má naše práce.

Po odchodu kolegyně (interní controlling) jsme hledali nového kolegu. Naskytla se možnost spolupracovat z externím pracovníkem, což přineslo nový pohled a nové znalosti a zkušenosti.

Jako velký přínos vnímám zkušenosti z jiných výrobních firem, klid a nadhled. Lidsky blízkou komunikaci. Poradenství a podporu nad rámec dohodnutého. Časovou flexibilitu při zpracování podkladů, které spěchaly...

Spolupráci s panem Peňázem můžu určitě doporučit.

Lucie Vejdová Drašnarová
Jednatel ve společnosti IMS-Drašnar s.r.o.

Pavla jsme si vybrali v rámci standardního výběrového řízení. Jeho dosavadní bohatá praxe, velmi přesvědčivé vystupování, znalosti a příjemný styl komunikace nás zaujal natolik, že jsme všechny další uchazeče odmítli. Pavel do naší společnosti FLEXIMA s.r.o. přinesl zejména vysoký stupeň profesionality. Jako rodinná firma, jsme byli zvyklí řešit určité ekonomické kroky podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Nicméně Pavlův přístup posunul naše ekonomické myšlení a kroky o 2 třídy výše.

Zároveň je zapotřebí vzít v potaz, že i přes nutnost některé kroky nastavit zcela od začátku, Pavel vždy dodržel plánované termíny. Se sobě vlastní profesionalitou Pavel táhne i ostatní kolegy z firmy k lepšímu a zcela standardizovanému postupu práce, ke správnému ekonomickému myšlení. Velmi kladně hodnotím i trpělivost s jakou Pavel přistupuje při vysvětlování finanční problematiky k finančně méně zdatným kolegům. Pracovníkům i na pozici středního managementu je schopen jednoduše a účinně vysvětlit dopady jejich činností pro celkovou ekonomiku firmy.

Tímto bych chtěl Pavlovi poděkovat za dosavadní činnost pro firmu FLEXIMA s.r.o. a těším se na další úspěšné rozvíjení naší spolupráce.

Kamil Baroš
Generální ředitel ve společnosti Flexima s.r.o.

I need to say first, Thank You!

 

In a critical situation you were supporting in professional way. Every topic, issue we were asking, you covered.

 

I am speaking about Reports and P&L, Closing of the month, Preparation of financial audit, Presenting and answering to auditors... Fast, pragmatic with clear professional backround. Always was flexible and fast response. What can I appreciate as well, is preparation of procedures and training of the peple in my team to be autonomous. Great! Always I can recommend your servis.

Milan Hrubo
Generální ředitel ve společnosti MSSL Advanced polymers s.r.o.

I' ve worked with Pavel almost 2 years. He is very professional and serious. Expert in the field of finance, I recommend him.

Olivier Baudry
Crisis interim plant manager Electropoli s.r.o.

Pavlem je skvělá spolupráce. Cením si jeho strukturovanosti, schopnost klást ty správné otázky a přehledu. Při přípravě mého projektu mě to velmi posunulo a plánuji s ním spolupracovat i v budoucnu.

Jiří Horáček
společnost Horáček a partneři, advokátní kancelář

Díky vzniku partnerství se vzdělávací agenturou Ámos šíříme znalosti z oblasti finančního řízení formou kurzů.

Agentura Ámos

MSSL Advanced polymers s.r.o.

Ve společnosti jsme úspěšně zajistili zastřešení inventury majetku s optimalizací procesů, měsíční závěrky a reporting směrem k mateřské společnosti, provedení finančního před-auditu a konečného auditu za rok 2022-23, a také jsme provedli proškolení zaměstnanců na systém QAD.
Naše práce vedla k výraznému zlepšení operačního prostředí, zvýšení transparentnosti a efektivitě procesů a zvýšení kvality práce zaměstnanců.

Oblasti

IMS Drašnar s.r.o.

Ve společnosti jsme provedli širokou škálu klíčových aktivit, zahrnující monitorování nedokončené výroby, přípravu finančního plánu na rok 2023, strategické plánování cashflow, pravidelné zpracovávání měsíčních závěrek s důkladným přezkoumáním, asistenci při jednáních se zákazníky a bankami, a outsourcování role finančního controllera.
Tím jsme posílili plynulost provozu, strategické rozhodování a celkový růst klientovy společnosti.

Oblasti

Flexima s.r.o.

Pro klienta jsme provedli široké spektrum klíčových opatření, zahrnující outsourcování agendy finančního ředitele, pečlivé zpracování měsíčních závěrek s pravidelným přezkoumáním, tvorbu komplexního finančního plánu na rok 2023, optimalizaci procesů včetně správy pohledávek a majetku, vytvoření přesných kalkulací pro stávající a nové služby a aktivní zastupování klienta při jednáních s bankami a makléři. Tyto kroky výrazně posílily vnitřní strukturu společnosti a přispěly k jejímu růstu a efektivitě.

Oblasti

Electropoli s.r.o.

Ve společnosti jsme zajistili interim finanční management, vytvořili detailní rozpočet na rok 2022 a vyvinuli model pro plánování cashflow. Tyto kroky posílily jeho finanční stabilitu, umožnily efektivní alokaci zdrojů a poskytly nástroj pro sledování likvidity.

Oblasti

Horáček a partneři, advokátní kancelář

Pro Jiřího Horáčka, jednoho z partnerů jsme vypracovali případovou studii vedlejšího byznysu na dovoz vína z Francie. Analýza potvrdila rentabilitu záměru a podpořila investiční rozhodnutí.

Oblasti

Zinit s.r.o.

Společnost jsme podporovali při jejím založení a zajišťovali jsme vedení účetnictví.

Oblasti

Rentall.cz

Pro poskytovatele marketingové platformy jsme formou případové studie zpracovali ocenění byznysplánu jako nehmotného aktiva. 

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu