Outsourcing financí a controllingu

V rámci outsourcingu financí a controllingu za vás převezmeme firemní agendu v takovém rozsahu, v jakém bude potřeba. Postaráme se o finanční management a provedeme controlling vašeho podniku.

Outsourcing je jinými slovy uskutečnění činností prostřednictvím vnějších zdrojů. V tomto případě to znamená, že za vás rádi převezmeme vaši agendu v jakémkoli rozsahu, a to jak krátkodobě, tak dlouhodobě.

S čím vám můžeme pomoci v rámci finančního managementu

Postaráme se o veškerou operativu, která je spojena s vaším finančním managementem. Zpracujeme za vás pravidelné reporty, prodloužíme potřebná pojištění anebo zaktualizujeme plán plateb. Pohlídáme za vás splatnosti pohledávek nebo budeme evidovat všechny smlouvy a postaráme se o jednání s bankami. Provedeme finanční controlling vašeho podniku. To znamená, že se seznámíme s vnitřní ekonomikou a následně budeme plánovat, měřit výkon a analyzovat odchylky, které poté vyhodnotíme a zvážíme, zda přistoupit k nějaké akci. Je pouze na vás, jaké úkony nám svěříte.

Outsourcing účetnictví

V rámci zprostředkování partnerských služeb se naši odborníci postarají o veškeré vaše účetnictví – manažerské účetnictví, finanční účetnictví, vnitropodnikové účetnictví i nákladové účetnictví. Ušetříte tak na dalším zaměstnanci i účetním softwaru. Můžeme vám také pomoct s auditem nebo poskytnout daňové poradenství.

Důvody využití outsourcingu

Outsourcing vám umožňuje snížit náklady firmy. Náš tým má odborné znalosti a dovednosti, a vy tak ušetříte na zaškolování vašich zaměstnanců. S našimi zkušenostmi vám zajistíme flexibilitu a rychlost reakce při případných změnách. O vše se vám postaráme a vy tak ušetříte čas i peníze. Obejdete se bez dalšího zaměstnance na plný úvazek a budete se moct naplno věnovat hlavní činnosti vaší firmy.

Outsourcing je vhodný pro většinu velkých i středních firem. 

Naší doménou jsou dlouhodobé vztahy, ale můžete se na nás spolehnout i v případě krizových situací. Více informací naleznete v záložce Interim finanční management.

Potřebujete pomoct s firemní agendou?

Rádi vám s ní pomůžeme v jakémkoli rozsahu, krátkodobě i dlouhodobě. Máte-li zájem, volejte, pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář a na všem se domluvíme.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu