Outsourcing financí a controllingu

V rámci outsourcingu financí a controllingu za vás převezmeme firemní agendu v takovém rozsahu, v jakém bude potřeba. Postaráme se o finanční management a provedeme controlling vašeho podniku.

Outsourcing je jinými slovy uskutečnění činností prostřednictvím vnějších zdrojů. V tomto případě to znamená, že za vás rádi převezmeme vaši agendu v jakémkoli rozsahu, a to jak krátkodobě, tak dlouhodobě.

S čím vám můžeme pomoci v rámci finančního managementu

Postaráme se o veškerou operativu, která je spojena s vaším finančním managementem. Zpracujeme za vás pravidelné reporty, prodloužíme potřebná pojištění anebo zaktualizujeme plán plateb. Pohlídáme za vás splatnosti pohledávek nebo budeme evidovat všechny smlouvy a postaráme se o jednání s bankami. Provedeme finanční controlling vašeho podniku. To znamená, že se seznámíme s vnitřní ekonomikou a následně budeme plánovat, měřit výkon a analyzovat odchylky, které poté vyhodnotíme a zvážíme, zda přistoupit k nějaké akci. Je pouze na vás, jaké úkony nám svěříte.

Outsourcing účetnictví

V rámci zprostředkování partnerských služeb se naši odborníci postarají o veškeré vaše účetnictví – manažerské účetnictví, finanční účetnictví, vnitropodnikové účetnictví i nákladové účetnictví. Ušetříte tak na dalším zaměstnanci i účetním softwaru. Můžeme vám také pomoct s auditem nebo poskytnout daňové poradenství.

Důvody využití outsourcingu

Outsourcing vám umožňuje snížit náklady firmy. Náš tým má odborné znalosti a dovednosti, a vy tak ušetříte na zaškolování vašich zaměstnanců. S našimi zkušenostmi vám zajistíme flexibilitu a rychlost reakce při případných změnách. O vše se vám postaráme a vy tak ušetříte čas i peníze. Obejdete se bez dalšího zaměstnance na plný úvazek a budete se moct naplno věnovat hlavní činnosti vaší firmy.

Outsourcing je vhodný pro většinu velkých i středních firem. 

Naší doménou jsou dlouhodobé vztahy, ale můžete se na nás spolehnout i v případě krizových situací. Více informací naleznete v záložce Interim finanční management.

Potřebujete pomoct s firemní agendou?

Rádi vám s ní pomůžeme v jakémkoli rozsahu, krátkodobě i dlouhodobě. Máte-li zájem, volejte, pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář a na všem se domluvíme.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu