Analýzy a reporting

Pokud jste střední nebo malá firma, pomůžeme vám s reportingem KPI, s finanční analýzou a dalšími analýzami, které jsou pro podniky nezbytné.

Středním a malým firmám, včetně startupů, nabízíme pomoc s reportingem, jehož prostřednictvím nastavíme přehledy, které budou na míru vaší společnosti a vy tak uvidíte život vaší firmy v číslech.

Pomůžeme vám také s analýzami, které zajistí prosperitu a konkurenceschopnost společnosti. Můžeme nabídnout pomoc se strategickou analýzou podniku a s ní související SWOT analýzou. Dále také s marketingovou analýzou nebo s nastavením a reportingem klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI).

Provedeme finanční analýzu a ekonomickou analýzu vašeho podniku nebo můžeme analyzovat podnikové procesy a rizika podniku. Nabízíme i procesní audit za účelem optimalizace procesů.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu