Analýzy a reporting

Pokud jste střední nebo malá firma, pomůžeme vám s reportingem KPI, s finanční analýzou a dalšími analýzami, které jsou pro podniky nezbytné.

Středním a malým firmám, včetně startupů, nabízíme pomoc s reportingem, jehož prostřednictvím nastavíme přehledy, které budou na míru vaší společnosti a vy tak uvidíte život vaší firmy v číslech.

Pomůžeme vám také s analýzami, které zajistí prosperitu a konkurenceschopnost společnosti. Můžeme nabídnout pomoc se strategickou analýzou podniku a s ní související SWOT analýzou. Dále také s marketingovou analýzou nebo s nastavením a reportingem klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI).

Provedeme finanční analýzu a ekonomickou analýzu vašeho podniku nebo můžeme analyzovat podnikové procesy a rizika podniku. Nabízíme i procesní audit za účelem optimalizace procesů.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu