Zprostředkování partnerských služeb

Kromě naší hlavní agendy – externího finančního řízení a controllingu, zprostředkováváme partnerské služby. Potřebujete-li pomoct s účetnictvím, daněmi nebo sháníte někoho, kdo provede finanční audit vaší firmy, obraťte se na nás. Propojíme vás s odborníky, kteří vám rádi pomohou.

Kromě naší hlavní agendy, kterou je externí finanční řízení a controlling, poskytujeme také partnerské služby, v jejichž rámci vás dokážeme propojit se zkušenými odborníky z různých oblastí.

Onemocněl vám interní účetní nebo právě sháníte nového? O účetnictví se vám dočasně postará naše partnerská účetní agentura. Povede vám záznamy, sestaví výsledovku (výkaz zisků a ztrát) i cash flow a bude vás informovat o finančním zdraví vaší firmy.

Sháníte daňového poradce? Nabízíme vám poradenské služby. Profesionální poradci vám pomohou s interpretací daňového zákona, spočítají vám daně a vyplní za vás i daňové přiznání.

Potřebujete provést finanční audit? Můžeme vás propojit s nezávislými auditory, kteří externí audit vaší společnosti provedou řádně a dle platné legislativy.

Chystáte se prodat svoji firmu a nevíte, kde začít nebo co vše je k tomu potřeba? Propojíme vás s našimi partnery, kteří vám rádi nabídnou podporu při prodeji a pomůžou vám se všemi formalitami od finanční analýzy firmy až po sepsání kupní smlouvy.

Všichni naši zaměstnanci a partneři jsou odborníky ve svém vlastním oboru a mají mnohaleté zkušenosti. Buďte si proto jistí, že svou důvěru vkládáte do těch správných rukou.

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu