Zajištění účetnictví

Potřebujete provést účetnictví? Propojíme vás se zkušenými účetními, kteří vám mohou zajistit finanční, vnitropodnikové, nákladové i mzdové účetnictví.

Nemáte svého interního finančního účetního nebo ho potřebujete dočasně zastoupit? Nezastřešujeme pouze manažerské účetnictví či nákladové účetnictví. Prostřednictvím naší partnerské účetní kanceláře vám můžeme zajistit i finanční účetnictví, vnitropodnikové účetnictví i mzdové účetnictví.

Veškeré transakce vašeho podnikání naši partnerští účetní správně proúčtují a na jejich základě sestaví finanční výkazy jako je rozvaha, výkaz zisků a ztrát a výkaz cash flow. O finančních výsledcích, které z účetnictví vyplynou, vás samozřejmě budou informovat, abyste měli přehled o výkonnosti vaší firmy a jejím finančním zdraví.

Nevíte-li si s účetnictvím rady nebo vám dočasně vypadl interní účetní, neváhejte nás kontaktovat. Najdeme pro vás interim řešení. Pokud potřebujete pomoci i s daněmi nebo auditem, jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoct s účetnictvím?

Ať už hledáte někoho, kdo vám zajistí účetnictví, nebo potřebujete jen dočasný záskok, obraťte se na nás. Pro nezávaznou konzultaci volejte, nebo pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu