Interim finanční management

V rámci interim finančního managementu vám nabízíme dočasné vedení firmy, abychom vám pomohli překlenout krizové období či nějakou nestandardní situaci ve vašem podniku.

Čekají vás ve firmě velké změny nebo se potýkáte s nestandardní situací? Nabízíme vám pomocnou ruku. V rámci interim finančního managementu čili přechodného, dočasného vedení, vám pomůžeme najít rychlé řešení.

Ačkoli nejsme interim agentura, jsme připraveni vám kdykoli pomoci, a to přímo ve vaší firmě. Chystáte-li projekt většího rozsahu, jako je například prodej podniku nebo downsize scénář, převezmeme finanční řízení podniku, provedeme finanční controlling, předáme vám naše vědomosti a zkušenosti a podpoříme vás i vaše zaměstnance. Můžeme také pomoci v případě náhlého rozpadu finančního týmu nebo při finanční tísni, kdy budete potřebovat krizový plán.

Rádi zaštítíme vaši agendu po dobu, kdy budete shánět svého finančního manažera. Až naleznete vhodného kandidáta, předáme mu veškeré znalosti, které jsme u vás získali. Můžeme vám také poskytnou jednorázovou konzultaci nebo se dohodnout na dlouhodobější spolupráci formou mentoringu.

Pokud máte zájem, rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás a společně najdeme nejlepší řešení pro vaše finanční potřeby.

Řešíte ve firmě krizovou situaci?

Nabízíme vám pomocnou ruku. Dočasně převezmeme řízení firmy a společně toto období překonáme. Pro nezávaznou konzultaci volejte, nebo pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu