Jednorázové konzultace

Máte otázky týkající se finančního managementu, zavedení controllingu nebo potřebujete poradit ohledně organizační struktury podniku? Nabízíme jednorázové konzultace, při kterých zodpovíme vaše dotazy a předáme vám cenné rady.

Nepotřebujete komplexnější a dlouhodobější mentoring, pouze hledáte někoho, kdo vám odpoví na vaše otázky a dá vám pár cenných rad? Obraťte se na nás. Nabízíme jednorázové konzultace online i osobně.

Prodiskutovat můžeme vaši organizační strukturu, poradíme vám ohledně finančního řízení i samotného zavedení controllingu, definujeme strategie firmy nebo vám pomůžeme s compliance programem, tedy se systémem interních zásad a postupů vaší společnosti.

Zajímá vás, v čem ještě můžeme podat pomocnou ruku? Podívejte se na stránku S čím vám pomůžeme. Máme mnoho let zkušeností s finančním managementem, finančním controllingem a naším cílem je předávat získané vědomosti dál a pomoct tak k rozvoji dalších úspěšných firem.

Máte otázky ohledně finančního řízení nebo controllingu?

Poskytneme vám na ně odpovědi během jednorázové konzultace. Nabízíme schůzky online i osobně, záleží na vašich preferencích. Máte-li zájem, volejte, nebo pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu