Zavedení controllingu

Nabízíme zavedení controllingu, který je vhodný pro velké, střední i malé firmy. Díky controllingu budete mít kontrolní mechanismy na veškerou operativu a tím dojde k úsporám a větší ziskovosti i ke snížení rizik.

Controlling je vhodný pro všechny podniky – velké, střední i ty malé. Zavedením controllingu zavádíte kontrolní mechanismy na veškerou operativu. Zavedení controllingu vám tak přinese úspory, snížení rizika i zvýšení marže, tedy větší ziskovost. Pokud chcete ušetřit čas i finance, nechte zavedení controllingu na nás. O vše se postaráme a vy se tak můžete věnovat hlavnímu předmětu vašeho podnikání.

Co je to controlling

Zavedení controllingu je proces aplikace řídícího systému do podniku nebo organizace. Controlling je oblast řízení podniku, která se zabývá sběrem, analýzou a interpretací informací o výkonnosti podniku s cílem podporovat rozhodování a plánování podniku.

Zavedení controllingu

Při zavedení controllingu podniku provedeme analýzu současného stavu vašeho podniku a identifikujeme oblasti, ve kterých je potřeba zlepšení. Následně definujeme cíle a strategii controllingu. Vytvoříme řídící nástroje a ukazatele, které umožní monitorování a hodnocení výkonnosti vašeho podniku.

Důležitou součástí je také seznámení vašich zaměstnanců s principy a procesy controllingu. Nabízíme vám proto různé semináře a workshopy pro zaměstnance, kteří budou pracovat s řídícími nástroji a systémy. Dále je vhodné s nimi komunikovat o důležitosti a přínosech controllingu pro vaši firmu.

Potřebujete uspořit nebo dosáhnout větší ziskovosti?

Pomůžeme vám se zavedením controllingu, díky kterému toho dosáhnete. Pro nezávaznou konzultaci volejte, nebo pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu