Individuální online workshopy

Nevyznáte se v pojmech jako KPI, plánování nebo controlling? Nabízíme vám individuální online workshopy ušité na míru, jejichž prostřednictvím vám předáme všechny naše vědomosti z praxe.

V rámci finančního koučinku a vzdělávání pořádáme workshopy. Jejich cílem je vás seznámit s provázaností finančních výsledků s jejich oblastí působení a strategií firmy. Prostřednictvím workshopů chceme ukázat, že pojmy KPI, plánování, controlling a finanční výsledky by měly patřit do slovníku každého manažera.

Všechny workshopy probíhají online. Díky tomu jsou časově méně náročné a vy je můžete absolvovat z pohodlí kanceláře, či vašeho domova.

Věříme, že námi předané zkušenosti, vědomosti a praxe v oblasti finančního managementu a controllingu vám pomohou dosáhnout stanovených cílů.

Potřebujete si doplnit vědomosti v oblasti controllingu a finančního řízení?

Prostřednictvím individuálního workshopu vám můžeme předat přesně ty informace, o které budete mít zájem. Workshop sestavíme pro vás na míru. Máte-li zájem, volejte, nebo pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu