Individuální online workshopy

Nevyznáte se v pojmech jako KPI, plánování nebo controlling? Nabízíme vám individuální online workshopy ušité na míru, jejichž prostřednictvím vám předáme všechny naše vědomosti z praxe.

V rámci finančního koučinku a vzdělávání pořádáme workshopy. Jejich cílem je vás seznámit s provázaností finančních výsledků s jejich oblastí působení a strategií firmy. Prostřednictvím workshopů chceme ukázat, že pojmy KPI, plánování, controlling a finanční výsledky by měly patřit do slovníku každého manažera.

Všechny workshopy probíhají online. Díky tomu jsou časově méně náročné a vy je můžete absolvovat z pohodlí kanceláře, či vašeho domova.

Věříme, že námi předané zkušenosti, vědomosti a praxe v oblasti finančního managementu a controllingu vám pomohou dosáhnout stanovených cílů.

Potřebujete si doplnit vědomosti v oblasti controllingu a finančního řízení?

Prostřednictvím individuálního workshopu vám můžeme předat přesně ty informace, o které budete mít zájem. Workshop sestavíme pro vás na míru. Máte-li zájem, volejte, nebo pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu