Plánování

Plánování je velmi podstatnou součástí controllingu. Proto vám nabízíme pomocnou ruku. Můžeme vytvořit finanční analýzu podniku, ale i akční plán k nápravě nežádoucích jevů.

Plánování je nedílnou součástí controllingu a je bezesporu nejdůležitější aktivitou. Nezáleží na tom, zda se jedná o roční rozpočty nebo akční plán k napravení nežádoucích jevů. Plán potřebuje mít cíl a cíl je smyslem naší práce. Kdo neplánuje, nemůže řídit.

Jakožto zkušení controlleři vám pomůžeme s finanční analýzou a postaráme se o plánování podniku, nadefinujeme vhodná KPI, neboli klíčové ukazatele výkonnosti, a ukazatele pro řízení vaší firmy. Vše to provážeme s vaší strategií a posláním. Nemáte-li strategii, můžeme vám pomoct i s její tvorbou a také s mnoha dalšími procesy.

Chybí vám finanční plán podniku?

Rádi vám s ním pomůžeme. A pokud jste se dostali do potíží a potřebujete rychle sestavit akční plán, neváhejte nás kontaktovat. Volejte, pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu