Plánování

Plánování je velmi podstatnou součástí controllingu. Proto vám nabízíme pomocnou ruku. Můžeme vytvořit finanční analýzu podniku, ale i akční plán k nápravě nežádoucích jevů.

Plánování je nedílnou součástí controllingu a je bezesporu nejdůležitější aktivitou. Nezáleží na tom, zda se jedná o roční rozpočty nebo akční plán k napravení nežádoucích jevů. Plán potřebuje mít cíl a cíl je smyslem naší práce. Kdo neplánuje, nemůže řídit.

Jakožto zkušení controlleři vám pomůžeme s finanční analýzou a postaráme se o plánování podniku, nadefinujeme vhodná KPI, neboli klíčové ukazatele výkonnosti, a ukazatele pro řízení vaší firmy. Vše to provážeme s vaší strategií a posláním. Nemáte-li strategii, můžeme vám pomoct i s její tvorbou a také s mnoha dalšími procesy.

Chybí vám finanční plán podniku?

Rádi vám s ním pomůžeme. A pokud jste se dostali do potíží a potřebujete rychle sestavit akční plán, neváhejte nás kontaktovat. Volejte, pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu