Strategický controlling

Hledáte efektivní způsob, jak dosahovat dlouhodobých cílů a prosperity? V rámci našeho strategického controllingu vám pomůžeme identifikovat klíčové faktory pro růst společnosti a vytvoříme strategický plán podniku.

Strategický controlling je klíčem k dosažení úspěchu, a to nejen pro velké, ale i střední a malé podniky. Hodí se jednoduše pro všechny firmy, které se chtějí řídit efektivní strategií a dosahovat dlouhodobých cílů. Rádi byste měli pevné vedení a jasný směr pro svou firmu? Pak je pro vás strategický controlling tím správným nástrojem. 

Co je strategický controlling podniku

Strategický controlling je metoda řízení podniku, která se zaměřuje na dlouhodobé plánování, hodnocení a implementaci strategických rozhodnutí. Na základě analýz a jejich vyhodnocování poskytuje strategický controlling důležité informace pro rozhodování ve všech oblastech firmy. 

Nástroje strategického controllingu

Jak vám zavedení strategického controllingu pomůže

Náš zkušený tým tu je od toho, aby vám poskytl podporu, know-how a nástroje, které potřebujete k úspěšnému chodu společnosti. Zavedením controllingu získáte finanční úspory, snížení rizika i větší ziskovost. 

V rámci strategického controllingu najdeme oblasti, ve kterých by mohl váš podnik prosperovat, pomůžeme vám při rozhodování o alokaci zdrojů a budeme pravidelně měřit výkonnost podniku vůči stanoveným cílům. Kromě toho bude váš podnik schopen pružněji reagovat na změny v tržním prostředí a tím si udrží svou konkurenceschopnost

Vedle strategického controllingu podniku vám rádi pomůžeme také s investičním controllingem, projektovým controllingem nebo třeba personálním controllingem. Zjistěte, v jakých dalších oblastech umíme poradit.

Chcete dosáhnout vytyčených cílů?

Pak je outsourcing strategického controllingu přesně pro vás. Pomůžeme vám sestavit strategický plán, s jehož pomocí svých cílů dosáhnete. Pro nezávaznou konzultaci volejte, nebo pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení
Analýzy a ukazatelé
06. 12. 2023
10 minut

FACT – akronym obsahující celé vaše finanční řízení

Finanční řízení podniku je základem úspěšného podnikání. Abyste ho zvládli i vy, představíme vám všechny jeho základní kameny – financování, účetnictví, controlling a daně.

Celý článek
Jakub Ben
Autor
Jakub Ben
Jak sestavit SWOT analýzu firmy
Analýzy a ukazatelé
01. 12. 2023
15 minut

Jak sestavit SWOT analýzu firmy

SWOT analýza slouží k hodnocení silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb. Vysvětlíme vám, jak správně swotku sestavit a jakým častým chybám se vyhnout. Pokud byste přesto potřebovali s jejím sestavením pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Celý článek
Zuzana Spudichová
Autor
Zuzana Spudichová
Další články blogu