Projektový controlling

Přemýšlíte, jak efektivně řídit a kontrolovat své projekty? Naše služby projektového controllingu vám pomohou sledovat rozpočet, časové plány a výkonnost projektů. Dosáhněte svých cílů, minimalizujte rizika a zvyšte úspěšnost projektů.

Chcete zajistit úspěch a efektivitu vašich firemních projektů? Pro tyto účely nabízíme profesionální projektový controlling. Jsme tu pro všechny, kteří se zabývají realizací projektů a potřebují pomoct s jejich plánováním, řízením, kontrolou a vhodnou optimalizací. 

Co je to projektový controlling podniku

Projektový controlling je nepostradatelným nástrojem pro efektivní řízení projektů a zakázek i zajištění jejich úspěšné realizace. Umožňuje podnikům a týmům projektových manažerů uskutečnit naplánované projekty včas, z vyhrazených zdrojů financování, v požadované kvalitě a s co nejmenšími riziky. 

S čím vám pomůžeme v rámci projektového controllingu 

  • proces plánování a organizace projektu
  • řízení projektu
  • dohled nad dodržováním termínů
  • dohled nad financováním projektu na základě investičního plánu
  • podpora ve strategickém rozhodování o projektu
  • kontrola dosahovaných výstupů po realizaci projektu

V rámci projektového controllingu zajistíme, že vaše jednotlivé projekty přispějí k naplnění strategického a finančního plánu podniku. Ukážeme vám dopad vašich zakázek přímo v KPI a manažerské výsledovce (výkazu zisku a ztráty). Informace získané v rámci projektového controllingu mají význam také pro případnou optimalizaci těchto plánů. Pokud nemáte finanční plán nebo strategii, rádi vám pomůžeme s jejich tvorbou v rámci strategického a finančního controllingu, ale i s implementací dalších procesů.

Potřebujete pomoct s projekty?

Pomůžeme vám s jejich plánováním, řízením i případnou optimalizací, abyste dosáhli dlouhodobých cílů a minimalizovali rizika. Pro nezávaznou konzultaci volejte, nebo pište na e-mail, případně vyplňte připravený formulář.
Přejít na poptávku

Máte zájem o naše služby?
Zašlete nám nezávaznou poptávku
Pojďme spolupracovat

Nejnovější články z blogu

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku
Finanční poradenství a podpora
17. 11. 2023
15 minut

Pavel Peňáz hostem podcastu Buduj značku

Seznamte se s Pavlem Peňázem, zkušeným externím finančním ředitelem a zakladatelem Controlling Solutions, s více než 15 lety praxe. Odhalte Pavlovu cestu od účetního k pozici CFO a objevte, jak Controlling Solutions podporuje malé a střední podniky.

Celý článek
Pavel Peňáz
Autor
Pavel Peňáz
Další články blogu